Biuro architektoniczne

Gajewscy architekci

Biuro architektoniczne Gajewscy Architekci zostało założone w 2016 roku przez mgr inż. arch. Agnieszkę Gajewską. Działania biura skupiają się na profesjonalnym opracowaniu projektów w zakresie architektury i wnętrz na terenie całej Polski. Współpracując z grupą doświadczonych architektów i inżynierów dbamy o zapewnienie innowacyjnych i twórczych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy projekty: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, architektury przemysłowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wnętrz prywatnych oraz komercyjnych, a także adaptacje, rozbudowy i modernizacje obiektów istniejących. Projektujemy z pasją dostosowując się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy:
  • pełną obsługę formalno- prawną : m.in. pomoc w uzyskaniu warunków zabudowy, oraz wszelkich decyzji administracyjnych wynikających z charakteru inwestycji, prowadzących do uzyskania pozwolenia na budowę
  • inwentaryzacje obiektów istniejących
  • projekty budowlane, wykonawcze oraz przetargowe w zakresie architektury
  • ekspertyzy techniczne, oceny stanu technicznego budynków istniejących
  • obsługę geodezyjną i geologiczną
  • wielobranżowe projekty koncepcyjne
  • projekty wnętrz

Poznaj nas

Paweł Gajewski

Architekt z uprawnieniami

Agnieszka Gajewska

Założycielka firmy, architekt

Biuro

Biuro architektoniczne Gajewscy Architekci zostało założone w 2016 roku przez mgr inż. arch. Agnieszkę Gajewską. Działania biura skupiają się na profesjonalnym opracowaniu projektów w zakresie architektury i wnętrz na terenie całej Polski. Współpracując z grupą doświadczonych architektów i inżynierów dbamy o zapewnienie innowacyjnych i twórczych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy projekty: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, architektury przemysłowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wnętrz prywatnych oraz komercyjnych, a także adaptacje, rozbudowy i modernizacje obiektów istniejących.
Projektujemy z pasją dostosowując się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Kontakt

Firma:
Gajewscy Architekci Agnieszka Gajewska
NIP: 542 285 88 83
REGON: 364720956
Adres:
siedziba firmy:
ul. Stefana Batorego 5a, 38-300 Gorlice, Małopolska, Poland

biuro:
ul. Tadeusza Kościuszki 30, 1 piętro, lok.3, 38-300 Gorlice
Telefony:
+48 519 877 384 - Agnieszka Gajewska Architekt
+48 518 122 994 - Paweł Gajewski Architekt z uprawnieniami
Email:
arch.agajewska@gmail.com
arch.pgajewski@gmail.com
KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH​

Wysyłając wiadomość na nasz adres e-mail arch.agajewska@gmail.com wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę „Gajewscy Architekci Agnieszka Gajewska” z siedzibą w Gorlicach, ul. Stefana Batorego 5a, 38-300 Gorlice, w celu przesłania oferty handlowej na Twój adres e-mail.

Oświadczasz, że zapoznałeś(-łaś) się z treścią klauzuli informacyjnej , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Informujemy, że Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego biura arch.agajewska@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Informujemy, że dane nie będą profilowane.

Obserwuj nas: