Biuro architektoniczne

Gajewscy architekci

Biuro architektoniczne Gajewscy Architekci zostało założone w 2016 roku przez mgr inż. arch. Agnieszkę Gajewską. Działania biura skupiają się na profesjonalnym opracowaniu projektów w zakresie architektury i wnętrz na terenie całej Polski. Współpracując z grupą doświadczonych architektów i inżynierów dbamy o zapewnienie innowacyjnych i twórczych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy projekty: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, architektury przemysłowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wnętrz prywatnych oraz komercyjnych, a także adaptacje, rozbudowy i modernizacje obiektów istniejących. Projektujemy z pasją dostosowując się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy:
  • pełną obsługę formalno- prawną : m.in. pomoc w uzyskaniu warunków zabudowy, oraz wszelkich decyzji administracyjnych wynikających z charakteru inwestycji, prowadzących do uzyskania pozwolenia na budowę
  • inwentaryzacje obiektów istniejących
  • projekty budowlane, wykonawcze oraz przetargowe w zakresie architektury
  • ekspertyzy techniczne, oceny stanu technicznego budynków istniejących
  • obsługę geodezyjną i geologiczną
  • wielobranżowe projekty koncepcyjne
  • projekty wnętrz
  • świadectwa charakterystyki energetycznej
  • audyty energetyczne

Poznaj nas

Paweł Gajewski

Architekt z uprawnieniami

Agnieszka Gajewska

Założycielka firmy, architekt

Biuro

Przed przyjazdem do biura prosimy o kontakt telefoniczny.

Biuro architektoniczne Gajewscy Architekci zostało założone w 2016 roku przez mgr inż. arch. Agnieszkę Gajewską. Biura zlokalizowane są w województwie małopolskim – Gorlice oraz województwie podlaskim – Białystok; nasze działania skupiają się na profesjonalnym opracowaniu projektów w zakresie architektury i wnętrz również na terenie całej Polski. Współpracując z grupą doświadczonych architektów i inżynierów dbamy o zapewnienie innowacyjnych i twórczych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy projekty: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych, architektury przemysłowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wnętrz prywatnych oraz komercyjnych, a także adaptacje, rozbudowy i modernizacje obiektów istniejących.

W związku z rozwojem i dużym zainteresowaniem naszymi projektami, otwieramy nowy oddział firmy w województwie podlaskim, w Białymstoku. Zapraszamy Państwa do kontaktu z architektem, również poprzez e-formularz, który przyspieszy sporządzenie szybkiej wyceny, oraz umożliwi współpracę zdalną przy wykonaniu indywidualnego projektu online. Wpisując w wyszukiwarkę architekt Białystok, projekty domów Białystok czy architekt podlaskie natraficie na wiele propozycji, ale to nasz zespół zagwarantuje rzetelnie i terminowo wykonany projekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, to tylko część tego co zaprojektowaliśmy w ciągu naszego wieloletniego doświadczenia.Projektujemy z pasją dostosowując się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Kontakt

Firma:
Gajewscy Architekci Agnieszka Gajewska
NIP: 542 285 88 83
REGON: 364720956
Adres:
ODDZIAŁ BIAŁYSTOK:
ul. Al. Niepodległości 5/4, 15-674 Białystok, Podlaskie, Poland

ODDZIAŁ GORLICE:
ul. Stefana Batorego 5a, 38-300 Gorlice, Małopolska, Poland
Telefony:
ODDZIAŁ BIAŁYSTOK:
+48 518 122 994 - Paweł Gajewski Architekt z uprawnieniami
+48 519 877 384 - Agnieszka Gajewska Architekt
ODDZIAŁ GORLICE:
+48 518 122 994 - Paweł Gajewski Architekt z uprawnieniami
Email:
arch.agajewska@gmail.com
arch.pgajewski@gmail.com
KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH​

Wysyłając wiadomość na nasz adres e-mail arch.agajewska@gmail.com wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę „Gajewscy Architekci Agnieszka Gajewska” z siedzibą w Gorlicach, ul. Stefana Batorego 5a, 38-300 Gorlice, w celu przesłania oferty handlowej na Twój adres e-mail.

Oświadczasz, że zapoznałeś(-łaś) się z treścią klauzuli informacyjnej , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Informujemy, że Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego biura arch.agajewska@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Informujemy, że dane nie będą profilowane.

Obserwuj nas: